Dyskalkulie

I dyskalkulik se může matematiku naučit

Zkušenosti

Výborná učitelka na SŠ - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9047":
levrone
docela v pohodě! S hodně поржал :) smiley
Medal of honor save
Dyskalkulik nemůže propadnout!!! nebo Vy byste snad chtěla aby mohl? Jestli jo,tak jste s prominutím zlá svině která se nedokáže do něho vžít.Zkuste si představit že byste byla na jeho místě.Třepala byste se strachy každej den,měla byste z toho trauma a celý dny byste byla akorát ve stresu.Jak by se Vám to líbilo? moc ne že.Tak ty dyskalkuliky nechte proboha žít.ONI ZA TO NEmůžou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smiley
Je vidět,že jste ještě nezkušená učitelka jinak by Vás totiž něco takovýho ani nenapadlo.
admin
Není to jednoduché oboustranně. Většina učitelů oceňuje snahu. Do škol se běžte podívat, vnímejte atmosféru - ptejte se současných studentů, vstřícnost učitelů i vedení. A také vybrat obor, který bude dceru bavit - pak se dájí problémy v matematice "přežít". Přeji dobrý výběr.
Dobrý den , Váš článek se mi velice líbí , dcera má dyskalkulii , příští rok se bude rozhodovat , kam dál po ZŠ . Je to pro nás noční můra , protože nynější pan učitel na veškeré dys nebere vůbec ohled a nechce chápat , že pro ni je velice těžké pochopit novou látku a potřebuje daleko víc času na zažití . Myslím , že kdyby měla dcera učitele , jako jste Vy , bylo by to úplně výborné . Přeji Vám hodně spokojených žáků a hodně trpělivosti s nimi . B.N.L.
Mohu se zeptat, jestli je pravdou to, že diskalkulik nemůže propadnout z matematiky??

Učím ve třídě, kde mám diskalkuliky, ale podle mého názoru, kdy mohou mít kalkulačky, všelijaké tabulky, tak si myslím, že ho mohu nechat propadnout, když tam má jednu pětku za druhou, nebo se mýlím??
admin
Děkuji za upozornění. Nicméně v článku ponechám původní formulaci. Laik jí lépe porozumí a z Vaší poznámky bude znát správnou matematickou formulaci.
leok
Jako matematik doufám, že převádíte z jedné strany na druhou pouze slepce. V rovnicích se NIC nepřevádí. Tam se provádějí ekvivalentní úpravy!